משרדים ומסחר


SGS חברה לבנין בע"מ הנה חברה לייזום, פיתוח וביצוע עבודות קבלניות, ותיקה ומהמובילות בישראל. התמחותה של SGS בבניית מתחמי מסחר ומבני משרדים הנה תוצאה של ניסיון אותו צברה SGS במשך מעל ל-40 שנות עבודה מול גופים גדולים ומקצועיים.

מבני המשרדים והמסחר ממוקמים באזורים המבוקשים בארץ, ושטחם הכולל משתרע על מעל שני מיליון מטרים מרובעים. בין הפרויקטים הללו ניתן למנות שורה של בניני פאר ברמת החייל: בית זיויאל מלון ליאונרדו בוטיק, בית רשת, בית מקאן-אריקסון ועוד; מתחמים נוספים בתל אביב בית צ'ק-פוינט ומתחם התחנה.

בהרצליה פיתוח חתומה SGS על בית ורינט ובית אמפא, בית אמצור ובית ויתניה פדקו, ובמתחם העסקים של רמת גן מתנשאים בית באומן-בר-ריבנאי ובית זקסנברג. SGS גאה לבנות מתחמי משרדים מתקדמים גם באור יהודה – בית טרמינל פארק, בפתח תקווה (בית קודאק ומרכז BMW), ועתידה להרחיב את פריסתה גם אל אזורים נוספים במפת מרכזי המשרדים והמסחר של ישראל.  

כל הפרויקטים בהם מעורבת SGS מתאפיינים ברמת גימור גבוהה ובלתי מתפשרת, בסטנדרטים גבוהים של תחזוקה, ובאופן מתבקש – ברשימת דיירים מכובדת, המהווים כרטיס ביקור אמין ותעודת כבוד למקצועיותה ולאיכותה של SGS.

תל אביב - רמת החייל


תל אביב - מרכז